Top

Warning: A non-numeric value encountered in /data/6/5/653853e1-6037-4665-8846-8070e2c21f6f/highmont.sk/web/wp-content/themes/servicemaster/framework/modules/title/title-functions.php on line 465

Čo ponúkame?

Spoločnosť High Mont s.r.o. je spoľahlivým partnerom pri výškových prácach už viac ako 15 rokov. Za túto dobu nadobudol náš tím skúsenosti, ktoré úspešne vkladáme do každého projektu. Spätnou väzbou pre nás je záujem o naše služby, ktoré vykonávame po celom Slovensku.

Práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou sú našou špecializáciou, ktorú robíme na profesionálnej úrovni so zreteľom na bezpečnosť a splnenie požiadaviek klienta. Presvedčte sa o kvalite našich služieb.

Montáž reklám, asanácia, umývanie okien, čistiace práce, antikorózne nátery, maliarske, murárske a búracie práce vo výškach či rekonštrukcia strechy. Naša spoločnosť disponuje mnohými službami.

Celá ponuka
Montážne práce

Vešanie veľkoplošných banerov, montáže osvetlenia a svetelných reklám, montáže oceľových konštrukcií, odkvapov a klampiarskych prvkov

Asanácia a čistiace práce

Umývanie okien výškových budov a presklených fasád, strešných okien, obkladov, parapetov, žalúzií alebo iných ťažko dostupných miest.

Natieračské práce

Antikorózne nátery, nátery fasád a štítových stien, ochranné nátery drevených konštrukcií a podhľadov…

Murárske práce na lane

Renovácie omietok na štítových stenách a v svetlíkoch. Opravy a búranie komínov a betónových konštrukcíí. Zatepľovanie nedostupných fasád a stien.