Top

Profil firmy

Naším pracoviskom sú výšky

Spoločnosť High Mont s.r.o. sa špecializuje na práce vo výškach, nad voľnou hĺbkou a na iných ťažko dostupných miestach. Našu prácu vykonávame po celom Slovensku.

Pracoviskom pre nás sú hlavne neprístupné strechy, štítové steny, fasády, šachty, svetlíky, stožiare, komíny, nosné konštrukcie v halách alebo stromy. S pomocou moderných zariadení a lán sa dostaneme všade!

Naša špecializácia zahŕňa napríklad montážne práce, natieračské práce či murárske a búracie práce. Zameriavame sa teda na vešanie veľkoplošných banerov či montáže osvetlenia a svetelných reklám, opravy poškodených striech, výmenu strešnej krytiny, opravy starých komínov, prasknutého muriva a omietok, či špárovanie a tmelenie dilatačných špár a prasklín. Ponúkame toho ešte omnoho viac. Všetky naše služby nájdete v sekcii „Čo ponúkame.“ Náš tím je zárukou detailne a profesionálne odvedenej práce.

Prečo Highmont?

Čadca - Výškové práce

15 rokov skúseností

Projekty v rámci celého Slovenska, Česka, Rakúska, Francúzska ale aj iných krajín Európy sú zárukou poctivo odvedenej práce.

Výškové práce - Highmont.sk

Horolezecká technika

Dostaneme sa aj tam , kde sa bežná prístupová technika nedostane alebo by bolo jej využitie príliš nákladné a zložité. Pracujeme aj s horolezeckou technikou.

Výškové práce - Highmont.sk

Prídeme kam potrebujete

Našu činnosť vykonávame na území celého Slovensku. Po vzájomnej dohode prídeme k Vám kamkoľvek bude potrebné.

Čo ponúkame?

  • Montážne práce
  • Natieračské práce
  • Rizikové pílenie a orezávanie stromov
  • Asanácia a čistiace práce
  • Murárske a búracie práce
  • Údržba nedostupných miest
Zobraziť celú ponuku